Specjalista ds. obsługi Klienta (k/m)

Deine Aufgaben

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Skupiamy wokół siebie europejską społeczność bezpiecznych sklepów internetowych. Żaden inny dostawca nie oferuje e-sprzedawcom i kupującym tak wielu korzyści. Należą do nich większa wiarygodność, świetna obsługa i rozwiązania optymalizacyjne. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej. Oferujemy zarówno przystępne rozwiązania standardowe, jak i consulting dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów, a także certyfikację sklepów i gwarancję zwrotu pieniędzy dla konsumentów.

Pragniesz znacząco przyczynić się do sukcesu Trusted Shops i wesprzeć nasz warszawski zespół w opiece nad Klientem? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję do pracy w branży internetowej? To jesteś dokładnie tym, kogo poszukujemy!

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • Wsparcie Klientów w procesie onboardingu oraz przy integracji naszych usług
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie realizacji naszych usług
  • Dosprzedaż produktów Trusted Shops
  • Rejestrowanie informacji oraz praca z bazą danych

Dein Profil

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dodatkowym atutem jest znajomość branży e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Sprawdzony i wartościowy dla konsumentów produkt o dużym potencjale
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne (część prowizyjna jest uzależniona od efektów pracy)
  • Wyjazdy do Kolonii na międzynarodowe imprezy integracyjne dla Ciebie +1
  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju osobistego
  • Biuro w centrum Warszawy

Chcesz nas poznać lepiej? To prześlij nam swoją aplikację jeszcze dziś!